Joxi

Ekran Görüntüsü Alma ve Paylaşma Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16.84 MB
  • Version 2.2.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Joxi LLC
Joxi; nitelikli özellikleri ile bilgisayarınızdan ekran görüntüsü alma işlemini kolaylaştıran etkili bir uygulamadır. Joxi ile almış olduğunuz ekran görüntülerinizi sevdikleriniz ve iş arkadaşlarınız ile kolayca paylaşabilirsiniz. 

Joxi; nitelikli özellikleri ile bilgisayarınızdan ekran görüntüsü alma işlemini kolaylaştıran etkili bir uygulamadır. Joxi ile almış olduğunuz ekran görüntülerinizi sevdikleriniz ve iş arkadaşlarınız ile kolayca paylaşabilirsiniz.  

Kullanışlı yapısı ile istediğiniz bir programın veya masaüstünün, dökümanın ekran görüntüsünü hemen alabilir ve Joxi ile oluşturduğunuz Joxi hesabına almış olduğunuz ekran görüntülerinizi yükleyebilirsiniz. Dilerseniz Joxi hesabına yüklemiş olduğunuz ekran görüntülerinizi linkini alabilir ve sevdiklerinizle yada iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Joxi ekran görüntülerinizi otomatik olarak Facebook, Twitter veya Vkontakte gibi sosyal paylaşım hesaplarınıza da kolayca yükleyerek paylaşmanıza olanak tanımaktadır.

Joxi uygulaması kullanıcılarına  alınan ekran görüntülerini kırpma ve kesme, şekiller ekleme, oklar ekleme gibi paylaşımı daha anlaşılır hale getirebilecek düzenlemeler yapma imkanı sağlamaktadır. Sahip olduğu nitelikli özellikleri ile Joxi uygulaması ile ekran görüntülerinize yazılar da ekleyebilir böylece kısa açıklamaları ekran görüntülerine dahil edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Joxi indir